Materace lateksowe

Ostatnio przeglądane

Producenci

Materac Merita Innergetic lateksowy + Mega Gratisy

Nowy produkt

Najwyższej jakości materace lateksowe renomowanej firmy Merita. Materac Innergetic jest luksusową propozycja która pozwala czerpać maksimum satysfakcji ze snu, jednocześnie umożliwiając uzyskanie nawet 60% więcej zapasów energii z odpoczynku. Materac dostępny jest w kilku luksusowych pokrowcach.

Więcej szczegółów

Cena:

.

Więcej informacji

 

Materac do spania Innergetic

INNERGETIC® jest to materac który ładuje Twoje akumulatory. Innergetic = Inner + Energetic.

Materac Innergetic posiada 16 cm blok lateksowy tzw. PRO ERGO Innergetic. Posiada maksymalna dostępną na rynku ilość lateksu i jest to aż 80%. Dodatkowo wyposażony jest w cztery poprzeczne kanały wentylacyjne. Wysokość materaca w pokrowcu to 19 cm.                

Producent  zaleca stosowanie stelaża z co najmniej 28 listwami oraz stelaża regulowanego.

 

dostawa gratis dla materaca merita innergetic

 

Podstawowe zalety materaca:

 

1.Maksymalna ilość energii po przebudzeniu

 

Innergetic® powoduje że zapasy energii podczas snu wzrastają aż o 25-30% w porównaniu z innymi materacami lateksowymi i aż do 60% w porównaniu z innymi materacami, ponieważ im mniej energii zużywamy w czasie snu, na przewracanie się z boku na bok tym więcej energii zostanie oddane w momencie przebudzenia.

 

2.Maksymalny komfort podczas snu:

 

Innergetic® posiada współczynnik komfortu o 20% wyższy od innych materaców lateksowych orz 2,5 razy wyższy niż pozostałe materace.

 

Innergetic jest miękki w początkowej fazie nacisku a jego opór wzrastał wraz ze wzrostem nacisku.

 

3.Trwałość oraz niezawodność:

 

W czasie cyklu życia materaca zmiany w grubości oraz twardości są praktycznie nie zauważalne (minimalne).

materac merita innergetic lateksowy

materac merita innergetic lateksowy

materac merita innergetic lateksowy

materac merita innergetic lateksowy

materac merita innergetic lateksowy

Pokrowce:


Dla materaca Innergetic dostępne jest kilka rodzajów puszystych pokrowców pikowanych włókniną 400g, dodatkowo obszytych wentylującą taśmą 3D oraz wyposażonych w zamek rozdzielczy co umożliwia indywidualne pranie każdej części pokrowca.

 

 

nowe i pachnące materace w sklepie gewo.pl

 

gratisy do materace merita innergetic

 

gratis poduszka termoplastyczna VISCO 350 gratis do materaca merita innergetic

Wysokiej jakości profilowana poduszka termoplastyczna VISCO 350 o wymiarach 34x33x10 cm zapewni ci komfortowy odpoczynek i efektywny sen. Dostępna jest w wielu rodzajach pokrowców zasuwanych na suwak co ułatwia utrzymanie poduszki w czystości. Dostępne pokrowce to:  Aloe Vera/Bamboo/Coolmax/Intense/Silver/Eden/Tencel . Poduszka zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego w trakcie snu co sprawia że rano obudzisz się zrelaksowany i wypoczęty.

 

 

gratis ochraniacz bawełniany na materac merita innergetic

 

Ochraniacz bawełniany z lamówką  w rozmiarze wybranego materaca wykonany został w 100% z czystej bawełny. Specjalne gumki zamocowane w rogach ochraniacza umożliwiają zamocowanie na materac oraz zapobiegają jego przesuwaniu się w trakcie snu.

Skutecznie chroni powierzchnię spania materaca przed wszelkimi zabrudzeniem.  Ochraniacz jest łatwy do utrzymania czystości, z powodzeniem może być prany w wodzie. Dodatkowo doskonale wchłania wilgoć.

Produkt jest przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry.

Wykonany został w naturalnym kolorze. Jego waga to 470g/m.

gratis ochraniacz wodoodporny do materaca merita innergetic

 

Funkcjonalny ochraniacz wodoodporny z lamówką w rozmiarze wybranego materaca. Wierzchnia warstwa materac wykonana została z przyjemnej w dotyku bawełny zapewniającej komfortowy sen, natomiast z drugiej strony umieszczono oddychająca membranę wykonaną z PCV która zapewnia suchość.

Również ten ochraniacz został wyposażony w  4 gumki mocujące zapewniające stabilność materaca w trakcie snu. Materac można prać w wodzie co ułatwia utrzymanie odpowiedniej higieny.

Dostępny kolor biały. Waga 210g/m.

 

Materac Merita Innergetic dostępny jest w następujących pokrowcach:

 

 pokrowiec na materac merita innergetic

 

ALOE  VERA  jest to wysokiej  jakości  tkanina  bardzo  miękka  i  wyjątkowo przyjazna  dla  skóry.  Zawiera  włókna  aloesu  które regulują wilgotność oraz sprzyjają leczeniu oparzeń. Aloes posiada  także właściwości  odżywcze,  energetyczne,  bakteriobójcze, grzybobójcze a także  odpornościowe.  Pokrowiec  można  prać  w  temp.  do  40°C.  Posiada  atest  Eko-Tex Standard 100.

pokrowiec coolmax na materac merita innergetic

 

COOLMAX  są to nowoczesne włókna poliestrowe służące  do  produkcji  wyrobów termo aktywnych.  Tkanina  Coolmax posiada specyficzne właściwości a mianowicie reguluje  poziom  wilgoci  ciała  w  czasie  snu, co   zmniejsza  ilość wydzielanego w ciągu nocy potu. Tkanina Coolmax schnie znacznie szybciej niż  inne  tkaniny „oddychające”. Posiada także właściwości oddychające dzięki zawartym w niej włóknom  Dacron.  Tkanina  wysycha  po  30 minutach. Pokrowiec z tej tkaniny można prać w temp. do 40st C. Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.

pokrowiec intense na materac merita innergetic

 

INTENSE zbudowany jest z ultra cienkich, wielowątkowych nici z włókna węglowego. W każdym włóknie zawarty jest potrójny rdzeń który posiada właściwości przewodzące, owinięte osłoną nylonową. Włókno węglowe „wyłapuje” elektrony w otaczającym materac materiale  i uwalnia  je przy  napięciu (od 4000V), co umożliwia głębszy i relaksujący sen. Pokrowiec można prać w temp. do 40°C. Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.

 

 

pokrowiec silver protect na materac merita innergetic

 
Tkanina Silver Protect blokuje dostęp a także  zmniejsza rozwój szkodliwych pasożytów oraz bakterii na powierzchni  materaca. Dzięki wysokiej  jakości  srebrnej  powłoki włókien  tkanina  posiada właściwości  antybakteryjne. Po upływie 2 godzin wyraźnie zmniejsza się ilość szkodliwych drobnoustrojów na materacu aż o 95%. Polecana jest dla alergików gdyż zapewni im spokojny sen i pełen relaks w nocy.  Tkanina  chroni pokrowiec materaca  przed  powstawaniem  nieprzyjemnych  zapachów. Pokrowiec można prać w temperaturze 40°C. Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.

 

pokorowiec tencel na materac merita innergetic

TENCEL  składa  się  z włókien  celulozowych  pozyskiwanych  z  drewna, ulegających  degradacji. W  dotyku  jest  bardzo delikatna.   Przeznaczona jest dla delikatnej skóry, dodatkowo zapewnia naturalne chłodzenie oraz hamuje rozwój bakterii. Pochłania wilgoć o wiele skuteczniej niż bawełna. Absorbuje ją  i  uwalnia  jej  nadmiar  do  atmosfery. Jest  skutecznie odporna  na  zagniecenia, można ją prać w temp. do 40°C  Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.

do materaca merita innergetic zalecany jest stelaż regulowany  Materac zalecany do stelaży regulowanych
wkład 7 stref twardości w materacu merita innergetic   Wkład lateksowy 7 stref twardości

 

pokrowiec luksusowy pikowany w materacu merita innergetic  Pokrowiec luksusowy pikowany 400g

dzianina dzersej do materaca merita innergetic  Amicor - dzianina typu dżersej o właściwościach antygrzybicznych 400g

w materacu merita inergetic zastosowany jest pokrowiec pikowany  Tkanina pikowana

w materacu merita innergetic zastosowany jest pokrowiec z możliwością prania  Pokrowiec na suwak z możliwością prania

maksymalna temperatura prania pokrowców na suwak dla materaca merita innergetic  Maksymalna zalecana temperatura prania pokrowców na suwak

w materacu merita innergetic zastosowana jest dzianina dzersej z wyciągami z aloesu  Dzianina typu dżersej z wyciągami z roślin aloesu pik.400g

maksymalna temperatura prania pokrowców na suwak dla materaca merita innergetic  Maksymalna zalecana temperatura prania pokrowców na suwak

 

Opinie

Oceń 
2017-11-02

Materac Merita Innergetic lateksowy + Mega Gratisy Materac Merit

Materac bardzo dobrej jakości. Super

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Materac Merita Innergetic lateksowy + Mega Gratisy

  Materac Merita Innergetic lateksowy + Mega Gratisy

  Najwyższej jakości materace lateksowe renomowanej firmy Merita. Materac Innergetic jest luksusową propozycja która pozwala czerpać maksimum satysfakcji ze snu, jednocześnie umożliwiając uzyskanie nawet 60% więcej zapasów energii z odpoczynku. Materac dostępny jest w kilku luksusowych pokrowcach.

  4 innych produktów w tej samej kategorii: