Strona główna

Ostatnio przeglądane

Producenci

Materac Hevea Topper Bio Climalatex Nawierzchniowy Antyalergiczny Rehabilitacyjny + Mega Gratisy

Nowy produkt

Hevea Topper Bio Climalatex to wygodny materac nawierzchniowy, średnio-twardy. Materac innowycyjny z pianką lateksową Bio Climalatex, która posiada funkcję masażu w odcinku szyjnym i lędźwiowym.

 

Łatwo go zwinąć, przechowywać i transportować.

Więcej szczegółów

Cena:

.

Opis

Wysokość4,5 cm
Twardość materaca:H2

Więcej informacji

Kto jeszcze chce materac antyalergiczny, który gwarantuje wyjątkowo cichą prace i bez trudu dopasowuje się do kształtu ciała ?

 

Materac do spania Hevea

Topper Bio Climalatex

nawierzchniowy rehabilitacyjny

antyalergiczny.


Materac Hevea Topper Bio Climalatex nawierzchniowy rehabilitacyjny antyalergiczny


 

Materac do spania rehabilitacyjny, antyalergiczny nawierzchniowy Hevea Topper Bio Climalatex może być stosowany jako materac turystyczny, nakładka na kanapą, sofę, wersalkę. Łatwo go zwinąć, przechowywać i transportować. Waga użytkownika bez ograniczeń.

 

W materacu zastosowano innowacyjną piankę lateksową Bio Climalatex, która pełni funkcją masażu w pasie kręgosłupa szyjnego i lędźwiowym. Całość pianki jest nasączona żelem Aloe Vera łagodzącym podrażnienia skóry i działającym antybakteryjnie i tonizująco.

 

Materac nawierzchniowy, średnio-twardy, umieszczany na materacu właściwym, w celu dodania mu nowych funkcjonalności. Materac Hevea Topper Bio Climalatex jest uniwersalny, koryguje niewygodne materace. 

 

Innowacyjny Climalatex z atestem Euro-Lateks o grubości 3,5 cm. zawiera aż 10 000 mikrokanalików wymuszających stałą i efektywną wymianę powietrza wewnątrz materaca. Zawartość naturalnych żywic hevea brasisilesis min. 20%. 

Promocja Materac Hevea Topper Bio Climalatex nawierzchniowy antyalergiczny

Materac nawierzchniowy Topper Bio Climalatex stanowi nakładkę dla naszego podstawowego materaca. Dzięki niemu wysłużony materac podstawowy nabiera właściwej sprężystości i odpowiedniej twardości.


Hevea Topper Bio Climalatex dostawa gratis dla materaca rehabilitacyjny antyalergiczny nawierzchniowy Materac jest bardzo praktyczny, ponieważ, gdy nie jest używany, można go zrolować i schować , by nie zajmował niepotrzebnie miejsca.

 

 

Materac idealnie sprawdzi się, jako powierzchnia do spania dla naszych gości podczas rodzinnych wizyt, do ćwiczeń, czy też podczas wyjazdów pod namiot. Rolowany do transportu i magazynowania.Materac do spania Hevea Topper Bio Climalatex nawierzchniowy rehabilitacyjny antyalergiczny + Mega Gratisy

 

Materac nawierzchniowy, średnio-twardy, umieszczany na materacu właściwym, w celu dodania mu nowych funkcjonalności. Zawartość naturalnych żywic hevea brasisilesis min. 20%. 


Materac Topper Bio Climalatex stanowi świetny wybór dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa lub alergików.

Materac Hevea Topper Bio Climalatex antyalergiczny nawierzchniowy rehabilitacyjny

Materac do spania nawierzchniowy rehabilitacyjny Hevea Topper Bio Climalatex poprawia wrażenie i komfort snu nawet w najlepszym łóżku i na najwygodniejszym materacu. Materac nawierzchniowy pełni funkcję nakładki.


Materac natualnie higieniczny i antybakteryjny, w jego wnętrzu nie rozwijają się bakterie, grzyby, pleśnie - poniewarz nie tolerują tego środowiska.


BUDOWA: Płyta z pianki wykonanej z innowacyjnego lateksu Bio Climalatex -

grubości 3,5 cm. Lateks Bio Climalatex posiada aż 10 000 mikrokanalików

wymuszających stałą i efektywną wymianę powietrza wewnątrz materaca.

Całość pianki jest nasączona żelem aloe vera łagodzącym podrażnienia skóry i

działającym antybakteryjnie i tonizująco. Bio Climalatex posiada też funkcję

masażu z strefie kręgosłupa szyjnego i lędźwiowej. Zawartość naturalnych żywic

hevea brasisilesis min. 20%.


Idealne rozwiązanie dla alergików gdyż, zapewniaja optymalne oddychanie materaca, dzięki czemu materac nie pleśnieje, zapobiega rozwojowi grzybów i roztoczy.

 

Pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną. Materac nawierzchniowy, średnio-twardy, wygodny i antyalergiczny.
.

Grubo pikowany pokrowiec materaca do spania Hevea Topper Bio Climalatex można swobodnie zdjąć (taśma suwakowa z 3 stron).

 

Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Rolowany do transportu i magazynowania.


Materac lateksowy rehabilitacyjny Hevea Topper Bio Climalatex jest całkowicie Antyalergiczny.

 

Jest to materac średnio-twardy, dwustronny, dwie strony użytkowe zapewniający ergonomiczne ułożenie ciała. Materac pozwoli Ci na swobodny przepływ krwi i zapewni właściwe ukrwienie całego ciała podczas snu.


Materac do spania Hevea Topper Bio Climalatex nawierzchniowy rehabilitacyjny antyalergiczny + Mega Gratisy

 

Materac nawierzchniowy rehabilitacyjny antyalergiczny Hevea Topper Bio Climalatex jest to całkowicie zdrowy, dwustronny, trwały materac rehabilitacyjny. Ułatwia cyrkulację powietrza, co minimalizuje ryzyko przegrzania organizmu podczas snu, eliminując problem intensywnego pocenia się i zwiększając higienę.


Jest on bardzo wygodny, antyalergiczny, średnio-twardy, dwustronny, dwie strony użytkowe.

Pokrowce zdejmowane do prania. Do wyboru 4 wzory. Wyrób Medyczny kl. I.


Materac do spania Hevea Topper Bio Climalatex nawierzchniowy ortopedyczny antyalergiczny

 

Materac nawierzchniowy rehabilitacyjny antyalergiczny Hevea Topper Bio Climalatex jest produkowany w Polsce. Zaleca się delikatne pranie materaca Hevea Topper Bio Climalatexw temp. 60C. 

 

Waga materaca od 4 kg (80/200 cm) – do 10 kg  (180/200).

Wysokość materaca około 4,5 cm.

UWAGI: średnio-twarday H2, dwustronny.

Wyrób Medyczny kl. I.

GWARANCJA: 2 lata na produkt

GRUPA WIEKOWA: bez ograniczeń

WYSOKOŚĆ: 4,5 cm


Materac wysokoelastyczny Hevea Topper Bio Climalatex występuje w pokrowcu:


Materac do spania Hevea Topper Bio Climalatex lateksowy rehabilitacyjny antyalergiczny nawierzchniowy + Mega Gratisy

Materac do spania Hevea Topper Bio Climalatex lateksowy nawierzchniowy rehabilitacyjny antyalergiczny + Mega Gratisy

 

NATURAL CARE AEGIS (gramatura 300g) bawełna/poliester, pikowana antyalergiczną włókniną klimatyzowaną o gramaturze 300g. To jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych.

 

Wykorzystuje ona innowacyjne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci tarczy ochronnejczyli powlekania dzianiny pokrowca materaca antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami.

 

Apretura staje się częścią materialu, pozostaje na powierzchni, na którą została nałożona przez cały okres żywotności tej powierchni. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadajej jej funkcje ochronne i profilaktyczne.

 

Materac wykonany w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS Natura Care na czele dzianin antyalericznych.

 

Dzianina wysokoelastyczny Hevea Aegis natural Care jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Można prać w temp. do 60 stopni Celsjusza. Certyfikat Eko-Tex Standard 100 SKład: bawełna 30%, poliester 70%, apretura AEGIS.
Aegis-Logo-Materac do spania nawierzchniowy Hevea Topper Bio Climalatexlateksowy rehabilitacyjny antyalergiczny + Mega Gratisy

Pokrowiec nadaje się do prania z zachowaniem ostrożności, w temp 60C.

pranie 60

 

Pokrowiec aloe green power Aegis-Logo-Materac do spania Hevea Topper Bio Climalatex nawierzchniowy lateksowy rehabilitacyjny antyalergiczny + Mega Gratisy

 

Pokrowiec materaca lateksowego antyalergiczny wysokoelastyczny Hevea Topper Bio Climalatex ALOE GREEN POWER => wiskoza/poliester

 

Dzianina wysokoelastyczny Hevea ALOE GREEN POWER należy do grupy dzianin Wellness. Powszechnie znane, kojące i lecznicze działanie Aloe Vera, wykorzystywane było przez Egipcjan tysiące lat temu. zianina na bazie Aloe Vera zapewnia nie tylko miękki i świeży dotyk, ale też pozostaje w doskonałej harmonii z ciałem i naturą.

 

Posiada funkcje ochronne, daje poczucie komfortu, chłodzi, stymuluje krążenie, ma właściwości antystresowe, specyficzny zapach apretury chroni przed owadami.

 

Biało zielony pokrowiec materaca ALOE GREEN POWER jest przyjemny w dotyku i tworzy relaksujące środowisku snu z efektem rozluźnienia skóry. Dzianina z apreturą z aloesu, bogata w witaminy, minerały, aminokwasy i enzymy jest bardzo skuteczna w pielęgnacji skóry, a także spowalnia proces starzenia.

 

Pokrowiec jest antybakteryjny i antyalergiczny. Jest odporny na wielokrotne pranie w temp. do 60 st. C i czyszczenie. Doskonale oddycha, nadaje się do pomieszczeń słonecznych, ponieważ posiada właściwości pochłaniania promieni UV. Certyfikat Eko-Tex Standard 100, Bezpieczny dla Dziecka.

Skład: wiskoza 30%/poliester 70%, żel Aloe Vera..

Pokrowiec nadaje się do prania z zachowaniem ostrożności, w temp 60C. pranie 60

 

 

 

 


Pokrowiec cashmere beauty na Materac Hevea Topper Bio Climalatex nawierzchniowy rehabilitacyjny antyalergiczny

 

Pokrowiec materaca lateksowego antyalergicznego wysokoelastyczny Hevea Topper Bio Climalatex CASHMERE BEAUTY = kaszmir/wiskoza/poliester

 

Dzianina wysokoelastyczny Hevea CASHMERE BEAUTY to luksusowa, wyjątkowo puszysta dzianina materacowa na bazie miękkich i cienkich włókien (gr. 16-18 mikrometrów) z wełny kóz kaszmirskich. Ta linia pokrowców oferuje niezwykłą przyjemność z dotyku kaszmiru, najlepszego i najdelikatniejszego materiału na świecie.

 

Czynnikiem wyróżniającym jakość dzianiny są właściwości włókien i przędzy, struktura materiału, i wyjątkowa żywotność produktu. Włókna kaszmirowe będące kosztownym surowcem charakteryzują się małą średnicą, gładkością powierzchni oraz małą długością włókien odcinkowych.

 

Wykazują wyjątkową odporność na pillingowanie, oraz doskonale przepuszczają powietrze.

Dzianina posiada miękki, jedwabisty i delikatny chwyt. Zawartość włókien kaszmirowych zmiękcza przędze, zapewnia doskonałe oddychanie materaca i termo regulację.

 

Certyfikat Eko-Tex Standard 100.

Zalety dziany: zastosowanie w dzianinie kaszmiru zapobiega utracie ciepła i pomaga utrzymać stałą temperaturę ciała, włókna z kaszmiru podobnie jak jedwab posiadają funkcję doskonałej izolacji, oraz zachowują naturalność i lekkość, atrakcyjny wygląd zwróci uwagę najbardziej wymagających klientów, odporny na ścieranie, długo zachowuje swój pierwotny wygląd, łatwość utrzymania w czystości i higienie.

 

Pokrowiec tencel silky feeling na Materac Hevea Topper Bio Climalatex nawierzchniowy rehabilitacyjny antyalergiczny

 

Pokrowiec materaca lateksowego antyalergiczny wysokoelastyczny Hevea Topper Bio Climalatex

TENCEL SILKY FEELING => wiskoza/poliester

 

DZIANINA wysokoelastyczny Hevea TENCEL SILKY FEELING. Dzięki unikalnej technologii nano-włókien Tencel®, na bazie 100 % naturalnego włókna wykonanego z celulozy (miazga drzewna eukalipusa pochodzącego z upraw zrównoważonych) zwraca uwagę swoją siłą, sprężystością, elastycznością i jedwabistym dotykiem.

 

Włókna Tencel® dzięki unikalnym właściwościom hydrofilowym zapewniają doskonałą absorpcję wilgoci (wchłaniana jest równomiernie), co z kolei korzystnie wpływa na komfort użytkowania. Włókna celulozowe pochłaniają o 50% więcej wilgoci niż bawełna.

 

Dzianina TENCEL SILKY FEELING jest przyjazna dla środowiska, posiada również wszystkie zalety, takie jak komfort bawełny, trwałość poliestru, elastyczność wiskozy i delikatny dotyk jedwabiu (tzw. jedwabisty chwyt). Przędza Tencel z uwagi na utrzymywanie stałego poziomu wilgoci posiada także właściwości antystatyczne. Funkcja ta pomaga lepiej spać, pomagając w rozluźnieniu układu mięśniowego oraz pozwala w pełni zrelaksować się w ciągu nocy.

Certyfikat Eko-Tex Standard 100, Bezpieczny dla Dziecka.

Zalety dzianiny: posiada zdolność do wchłaniania wilgoci, doskonale oddycha, jest antystatyczna, ma przyjemny jedwabisty chwyt, jest mocna i trwała, zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Skład: wiskoza tencel 30%/poliester 70%. Gramatura 250g/m2.


Materac Hevea Topper Bio Climalatex nawierzchniowy rehabilitacyjny antyalergiczny

ZdroWA KONSTRUKCJA materacA Hevea Topper Bio Climalatex Nawierzchniowego

Materace Hevea są najwyższej jakości. Oprócz solidnego i ergonomicznego wykonania poddajemy też atestowaniu i certyfikowaniu w instytucjach zewnętrznych. Każdy produkt wykonano z dbałością o ergonomie użytkowania przez wiele lat co jest doskonałą inwestycją w Państwa zdrowie.

 

Materac Hevea Topper Bio Climalatex lateksowy antyalergiczny nawierzchniowy

 

Materac Hevea Topper Bio Climalatex lateksowy antyalergiczny nawierzchniowy

 

 

Certyfikat jakości dla materaca do spania Hevea Topper Bio Climalatex lateksowego kieszeniowego

 

Materac Hevea Topper Bio Climalatex nowe i pachnące materace w sklepie gewo.pl

Opinie

Napisz opinię

Materac Hevea Topper Bio Climalatex Nawierzchniowy Antyalergiczny Rehabilitacyjny + Mega Gratisy

Materac Hevea Topper Bio Climalatex Nawierzchniowy Antyalergiczny Rehabilitacyjny + Mega Gratisy

Hevea Topper Bio Climalatex to wygodny materac nawierzchniowy, średnio-twardy. Materac innowycyjny z pianką lateksową Bio Climalatex, która posiada funkcję masażu w odcinku szyjnym i lędźwiowym.

 

Łatwo go zwinąć, przechowywać i transportować.

30 innych produktów w tej samej kategorii: