Materace wysokoelastyczne

Ostatnio przeglądane

Producenci

Materac do spania Treenes Visco Gold 20 - ortopedyczny piankowy wysokoelastyczny + Mega Gratisy

Nowy produkt

Materac ortopedyczny Treenes Visco Gold 20

to produkt najwyższej jakości, który dzięki swojej strukturze zapewnia zdrowy i wygodny sen. Visco Gold 20 to ekskluzywna pianka wysokoelastyczna, złoty pokrowiec oraz poduszka ortopedyczna gratis. 

 

Więcej szczegółów

Cena:

.

-46%

3 500,00 zł

Opis

Wysokość20 cm
Twardość materaca:H2
Pokrowiec:Shenergy Premium

Więcej informacji

Materac do spania Treenes Visco Gold 20 - piankowy wysokoelastyczny ortopedyczny

Kto jeszcze chce pokonać bóle kręgosłupa i wkońcu zacząć cieszyć się pełnią życia ?

 

 

 

Materac do spania ortopedyczny Treenes Visco Gold 20 - gewo.pl

 

Używasz materac Treenes - unikasz sadystycznego cięcia skalpela!

Jeśli CHCESZ boleśnie skrzywdzić swój kręgosłup , nie kupuj naszego materaca!

 

wielka promocja materaca ortopedycznego treenes visco gold 20

 

Najzdrowszy, ekskluzywny,materac w internecie:
Materac Treenes Visco Gold 20

Materac do spania ortopedyczny Treenes Visco Gold 20 - gewo.pl

 

 

Jeśli trapią Cię dokuczliwe bóle kręgosłupa mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie.Jeśli masz dokuczliwe bóle kręgosłupa koniecznie zobacz ten filmik.

 Najzdrowszy, najbardziej ekskluzywny materac do spania Treenes Visco Gold 20

 

Materac Treenes ma perfekcyjne właściwości ortopedyczne, ma bardzo dobre podparcie punktowe dzięki czemu twoje ramiona i biodra wtapiają się perfekcyjnie w materac, natomiast sam kręgosłup zostaje bardzo dobrze podparty.

 

Materac do spania ortopedyczny Treenes Visco Gold 20 - gewo.pl

 

 

 

Zobacz video

 

 

Materac Treenes w środku wypełniony jest najwyższej jakości i najbardziej ekskluzywną pianką wysokoelastyczną.

 

 

Dzięki swej budowie z miliona maleńkich komórek zapewni Ci doskonałą cyrkulację powietrza oraz idealne ułożenie całego Twojego ciała.

 

 

Materac do spania ortopedyczny Treenes Visco Gold 20 - pianka visco gewo.pl

 

 

Materac do spania ortopedyczny Treenes Visco Gold 20 - pianka visco gewo.pl

 

 

W materacu treenes visco gold 20 została zastosowana specjalna najwyższej jakości pianka wysokoelastyczna o bardzo dużym podparciu punktowym.

 

Dzięki zastosowaniu tej pianki wysokoelastycznej sen to sama przyjemność i Twoje ciało będzie wypoczywało odpowiednio się układając na materacu.

Twoje ramiona i biodra powinny być wtopione w materac natomiast kręgosłup powinien być podtrzymywany przez materac tak aby był zawsze prosty. Wtedy jakość wypoczynku i snu będzie zawsze na najwyższym poziomie.

 

Materac jest średnio twardy, wygodny i zapewnia optymalne wsparcie dla Twojego kręgosłupa na całej jego długości. Dzięki swojej strukturze zapewnia zdrowy i wygodny sen na całe lata.

 

Dzięki swej budowie z miliona maleńkich komórek zapewnia doskonałą cyrkulację i będzie wspaniale oddychał.

Materac ortopedyczny Treenes Visco Gold 20 piankowy wysokoelastyczny + Mega gratisy

Wysokiej klasy materac Treenes Visco Gold 20 to idealne rozwiązanie dla osób, które odczuwają dokuczliwe bóle kręgosłupa.

Jako jedyny materac dostępny na rynku idealnie poddaje się tylko w miejscu nacisku. Dopasowujące się do kształtu pianki czyniąc z tego materaca miejsce do optymalnego wypoczynku.

Ekskluzywny materac Treenes Visco Gold 20 to prawdopodobnie najzdrowszy materac w Internecie.

 

Dłonie to Twoje biodra i ramiona, a szklanka z wodą to Twój bąlący kręgosłup lędzwiowo- krzyżowy zawsze perfekcyjnie podparty na naszym materacu.

 

Materac musi być zawsze ani nie za miękki ani nie za twardy. Gdy masz za miękki materac to twoje bóle się pogłębiają gdyż kręgosłup za bardzo się wygina do dołu.

 

Natomiast gdy materac masz za twardy to twoje biodra i ramiona nie mają się gdzie wtopić i pozostają w górze co znowu powoduje, że kręgosłup będzie wygięty teraz w drugą stronę.

 

Szokujący test ze szklanką!

 

Zobacz to na własne oczy.

 

materac ortopedyczny treenes visco gold 20

 

Materac do spania ortopedyczny Treenes Visco Gold 20 - gewo.pl - prosty kręgosłup

 

 

Dzięki materacowi Treenes Visco gold 20 w końcu zapomnisz co to ból kręgosłupa, będziesz się wspaniale wysypiać, nabierać sił w nocy na następny dzień oraz fantastycznie wypoczywać, już nie wspominając o upojnych nocach ze swoją drugą połówką.

 

 

opinie o materacu ortopedycznym treenes visco gold 20

 

Zobacz opinie naszych klientów:

Jerzy 55 Napisano 24/11/2012

Witam chciałbym krótko powiedzieć co myślę o tym materacu. Warto mieć pod każdym względem.

 

Janina Napisano 23/11/2012

Ten materac ma niesamowite właściwości ortopedyczne, idealnie podpiera kręgosłup w każdej pozycji. Leżymy z mężem na złocie i odczuwamy jego działanie przez całą noc, a mąż znowu mówi mi Złotko.

 

Adela Napisano 23/11/2012

Mam i nie oddam. Ten materac to wybawienie od bóli kręgosłupa. Mam już 70 kilka lat i pamiętam strużaki, jak się na nich spało i jak wstawało. Śpiąc na treenesie cofłam się do lat młodości kiedy nic nie bolało a wstawanie nie było problemem. Dziękuję wnukowi że mi go siłą wcisną bo sama to bym go nie miała.

 

Hilda Napisano 20/11/2012

Mam ten materac od 2 tygodni poleciła mi go koleżanka. Na początku byłam sceptyczna, ale teraz to już nie oddam go za żadne skarby świata. Wygoda i komfort a przede wszystkim kopiuje moje ciało, idealnie przylega do niego. Ból kręgosłupa? A co to takiego zapomniałam że miałam kiedykolwiek bóle. Pozdrawiam i polecam Hilda

 

Grzegorz Napisano 20/11/2012

Dobry a tam dobry, świetny materac ortopedyczny. Doskonale podpiera mój kręgosłup co daje mi niesamowity komfort spania. Zawsze wstawałem połamany, a teraz jest super nic mnie nie boli. Na tym materacu odpoczywam i się regeneruję po ciężkiej pracy.

 

Justyna 54 Napisano 23/11/2012

Pół życie spałam na pierzu, drugie pół na poduszkach profilowanych, a efekt jest taki że ciągle drętwiały mi ręce, bolała głowa i kark. Od niedawna śpię na poduszce Treenes po wyregulowaniu jej do mojej budowy ciała wszystkie kłopoty stopniowo odchodzą w niepamięć. Bóle zdarzają się coraz rzadziej, a ręce przestały drętwieć. Wato zainwestować w swoje zdrowie to się opłaca.

 

jaś78 Napisano 20/11/2012

Ta poduszka to jest najlepsza poduszka na świecie. Po wyregulowaniu doskonale podpiera głowę i szyję, a rano budzimy się bez bóli i drętwień rąk ( tak żonie też kupiłem ). Pozdrawiam wszystkich posiadaczy i tych co są dopiero przed decyzją też. Warto!!! Hela

 

 

 

Rozmiary standardowe materaca 80x200 cm, 90x200 cm oraz 140x200, 160x200, 180x200

 

Na Twoje życzenie, wykonamy dla Ciebie każdy rozmiar

 

Wysokość materaca - 20 cm

Pianka wysokoelastyczna - 15 cm

materiał treenes visco - 4 cm

Zalecany stelaż elastyczny

 

W materacu po jednej stronie został zastosowany specjalny pokrowiec najwyższej jakości ze złotem, które ma uzdrawaiającą moc. Złoto jest wykorzystywane w wielu dziedzinach,

 

Ma bardzo dobre działanie na organizm. Wyciąga z organizmu toksyny, złoto ma także działanie antystresowe. Dzieki temu materacowi rano będziesz się budziła super wypoczęta, rozluźniona i będzie gotowa do nowych wyzwań.

 

Druga strona materaca została wyposażona w pokrowiec z satyny i bawełny. Tej strony materaca będziesz wykorzystywać tylko w lato, kiedy są upały. Pokrowiec z satyny i bawełny bedzie Cię bardzo przyjemnie chłodzić. Wprowadzi Cię w bardzo wysoki komfort odpoczynku podczas spania.

 

 

Materac do spania ortopedyczny Treenes Visco Gold 20 - gewo.pl - pokrowiec shenergy premium

 

 

Jak działa Shenergy ?

Shenergy Premium to najwyższej jakości materiał stosowany jako dzianina wierzchnia materaca.

Zastosowanie złotej nici nadaje jej niepowtarzalny wygląd połączony z właściwościami zdrowotnymi złota.

 

Dzięki opatentowanemu systemowi zawiera w swoich włóknach ujemnie naładowane jony – „aniony”(-).

Aktywne czynniki zastosowane w pokrowcu Shenergy Premium przenikają przez prześcieradło oraz piżamę i docierają do do Twojego ciała.

 

Tutaj „aniony” kierują się do dodatnio naładowanych „kationów” (+) i neutralizują je. Kationy (+) mają wpływ na nieprawidłowe działanie organizmu, co może objawiać się np.: stresem, bezsennością, artretyzmem.

 

 

Dlaczego Shenergy działa?

 

Najmniejsze, nierozłączne cząsteczki każdej materii posiadają neutralne atomy. Jeśli są elektrycznie naładowane, nazywane są jonami. Dodatnio naładowane jony to kationy (+), ujemne to aniony (-). Aniony mają silną tendencję do wiązania się z kationami, np.: sól kuchenna (chlorek sodu).

 

Dodatnio naładowany kation sodu wiąże się z (ujemnie naładowany) anionem chloru tworząc neutralny chlorek sodu. Istota Shenergy Premium Funkcją dzianiny Shenergy Premium jest utrzymywanie życia w odpowiedniej równowadze, która bazuje na wiążących się jonach oraz przenikania aktywnych czynników z włókien dzianiny do Twojego ciała. Shenergy jest naładowany ujemnie

 

 

Materac do spania ortopedyczny Treenes Visco Gold 20 - gewo.pl - gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji na wypełnienie materaca

Materac wytrzymuje wagę aż do 160 kg

 

materac do spania ortopedyczny treenes Visco gold 20

 

 

 

 

materac ortopedyczny treenes visco gold 20 - nowe i pachnące materace w sklepie gewo.pl

 

 

 

 

 
 

Jaki materac wybrać ?

Zobacz Video

certyfikat materac do spania treenes visco gold 20 wysokoelastyczny ortopedyczny certyfikat materac do spania treenes visco gold 20 wysokoelastyczny ortopedycznycertyfikat materac do spania treenes gold 20 wysokoelastyczny ortopedyczny certyfikat materac do spania treenes visco gold 20 wysokoelastyczny ortopedyczny certyfikat materac do spania treenes visco gold 20 wysokoelastyczny ortopedyczny

certyfikat materac do spania treenes visco gold 20 wysokoelastyczny ortopedyczny certyfikat materac do spania treenes visco gold 20 wysokoelastyczny ortopedyczny certyfikat materac do spania treenes visco gold 20 wysokoelastyczny ortopedyczny certyfikat materac do spania treenes visco gold 20 wysokoelastyczny ortopedyczny

Opinie

Oceń 
2017-10-24

Opinia ko materacu treenes

Materac bardzo wygodny i w końcu przestaje mnie boleć kręgosłup. Super

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Materac do spania Treenes Visco Gold 20 - ortopedyczny piankowy wysokoelastyczny + Mega Gratisy

  Materac do spania Treenes Visco Gold 20 - ortopedyczny piankowy wysokoelastyczny + Mega Gratisy

  Materac ortopedyczny Treenes Visco Gold 20

  to produkt najwyższej jakości, który dzięki swojej strukturze zapewnia zdrowy i wygodny sen. Visco Gold 20 to ekskluzywna pianka wysokoelastyczna, złoty pokrowiec oraz poduszka ortopedyczna gratis. 

   

  27 innych produktów w tej samej kategorii: