Materace do spania

Katalog

Dostępność
Stan:
Poduszka lateksowa Classic
Dodatkowy pokrowiec
Materace do spania

Materace do spania sklep internetowy gewo.pl

Jak wybrać idealne materace do spania ? Jeśli chcemy kupić materace do spania na chory kręgosłup, które będą optymalnie dopasowane do naszych potrzeb, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka kryteriów, ponieważ wybór materacy jest na prawdę ogromny.

Na przykład osoby, które cierpią na różne schorzenia kręg...

Materace do spania sklep internetowy gewo.pl

Jak wybrać idealne materace do spania ? Jeśli chcemy kupić materace do spania na chory kręgosłup, które będą optymalnie dopasowane do naszych potrzeb, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka kryteriów, ponieważ wybór materacy jest na prawdę ogromny.

Na przykład osoby, które cierpią na różne schorzenia kręgosłupa, artretyzm, są po wypadkach samochodowych lub w trakcie rehabilitacji powinny wybierać materace rehabilitacyjne lub ortopedyczne, ponieważ mają one idealnie dobraną twardość i perfekcyjnie dopasowują się do kształtu ciała, dzięki czemu kręgosłup, jak i wszystkie mięśnie są dobrze podparte i człowiek może odpoczywać w zdrowej pozycji. Takie materace są też polecane osobom z nadwagą.

Z kolei alergicy mogą zdecydować się na materace antyalergiczne, które maja wbudowane wkłady antybakteryjne, dzięki czemu w ich wnętrzu nie będą rozwijały się bakterie oraz roztocza, które mogą znacząco obniżyć komfort podczas snu.

Przed podjęciem decyzji o zakupie warto zastanowić się jaki rozmiar materaca będzie najlepszy, czy będzie to standardowy materac do spania 160x200 czy 180x200 czy może wystarczy 140x200

Dobrze także zapoznać się jaki materac do spania ma opinie od innych klientów którzy już mają taki materac.

Więcej

Materace do spania Jest 81 produktów.

Podkategorie

 • Materace lateksowe

  Materace lateksowe - sklep internetowy gewo.pl - są to materace najwyższej jakości dzięki materiałom z którego są wykonywane. Bardzo dobrze przylegają do ciała i wypoczywasz w bardzo zdrowy sposób.

 • Materace piankowe

  Materace piankowe sklep internetowy gewo.pl Super wygodne materace piankowe Zdrowy sen ma wpływ na nasze całe życie – na samopoczucie oraz zdrowie. To właśnie dlatego powinniśmy inwestować w dobrej jakości materace piankowe, które mają wiele walorów. Przede wszystkim są one niesamowicie wygodne, ponieważ producenci stosują w nich najnowocześniejsze technologie – najczęściej połączenie różnych rodzajów pianek, dzięki czemu materac jest sprężysty i dopasowuje się do kształtu ciała śpiącej na nim osoby. Materace piankowe, dzięki temu, że są takie wygodne i dopasowują się do kształtu i wagi śpiącej na nich osoby mają silne walory terapeutyczne, ponieważ stanowią idealne podparcie dla kręgosłupa. Dzięki tej właściwości, materace piankowe stosuje się często w profilaktyce oraz w leczeniu różnego rodzaju chorób kręgosłupa. Tego typu materace są polecane zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym, ponieważ są nie tylko wygodne, ale także maja zbawienny wpływ na całą kondycję naszego ciała. Warto je przetestować i znaleźć model idealnie dopasowany do naszych potrzeb.

 • Materace termoelastyczne

  Materace termoelastyczne sklep internetowy gewo.pl Terapeutyczne materace termoelastyczne Wiele mówi się obecnie o terapeutycznych walorach materacy do spania, ponieważ coraz więcej naukowców i lekarzy jest przekonanych, że zdrowy sen ma znaczący wpływ na jakość naszego życia. Bardzo polecane są materace termoelastyczne, ponieważ dają one każdej śpiącej na nich osobie niebywały komfort i na dodatek działają leczniczo na kręgosłup oraz mięśnie. Przede wszystkim materace termoelastyczne idealnie dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, dzięki czemu ciało jest zawsze dobrze podparte i co za tym idzie mięśnie oraz kręgosłup są odciążone, co wpływa w znaczący sposób na komfort snu. Dodatkowo, materace termoelastyczne często zapamiętują kształt ciała osoby, która na nich śpi, dzięki czemu odpoczynek jest jeszcze bardziej efektywny. Tego typu materace są polecane dla wszystkich osób, które szukają komfortu. Mogą na nich spać i dorośli oraz dzieci. Oczywiście, przed podjęciem decyzji o zakupie tego materaca, warto go przetestować w którymś ze sklepów.

 • Materace Antyalergiczne

  Materace Antyalergiczne sklep internetowy gewo.pl Nowoczesne materace antyalergiczne W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma duże wymagania, co do komfortu snu oraz jego jakości. Nic więc dziwnego, ze tyle osób, każdego roku, decyduje się na nowoczesne i zaawansowane pod względem technologicznym materace antyalergiczne. Przede wszystkim są to materace najwyższej jakości, które gwarantują dobry i zdrowy sen. Posiadają one wkład antybakteryjny, który zabija roztocza i uniemożliwia rozwój bakterii. Poza tym, materace antyalergiczne mają taką budowę, że ciągle następuje w nich wymiana powietrza, dzięki czemu nie zagnieżdża się w nich groźna dla zdrowia wilgoć. Generalnie, materace antyalergiczne są dostępne w wielu rozmiarach, maja zróżnicowaną twardość oraz ilość stref ciężkości, dzięki czemu każda osoba może je dobrać do swoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Na pewno warto zainwestować w materace antyalergiczne, ponieważ dzięki nim na pewno będziemy czuli się dobrze i będzie my przede wszystkim optymalnie wypoczęci i zrelaksowani.

 • Materace ortopedyczne

  Materace ortopedyczne sklep internetowy gewo.pl

 • Materace...

  Materace lateksowo-kokosowe sklep internetowy gewo.pl

 • Materace rehabilitacyjne

  Materace rehabilitacyjne sklep internetowy gewo.pl

 • Materace...

  Materace lateksowo-termoelastyczne sklep internetowy gewo.pl

 • Materace wysokoelastyczne

  Materace wysokoelastyczne sklep internetowy gewo.pl

 • Materace dla dwojga

  Materace dla dwojga - sklep internetowy gewo.pl - są to materace najwyższej jakości dzięki materiałom z którego są wykonywane. Bardzo dobrze przylegają do ciała i wypoczywasz w bardzo zdrowy sposób.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 81 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 81 elementów